W czwartek, 21 września trzech naszych podopiecznych z grup wychowawczych – Paweł Klimczak, Mikołaj Konkowski oraz Karol Dębski, pod opieką nauczyciela WF – Igora Bogusza, brali udział w szkoleniu „Podstawy gry w Badmintona” zorganizowane przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

Szkoleniu przewodził znakomity trener, były reprezentant Polski, wielokrotny Mistrz Polski, aktualnie Prezes Pomorskiego Okręgowego Związku Badmintona – Krzysztof Englander. Szkolenie miało na celu zapoznanie z podstawowymi zasadami gry w Badmintona. Ze spotkania wyszliśmy bogaci o dodatkową wiedzę na temat tego fascynującego sportu. Szkolenie odbyło się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. ks. E. Roszczynialskiego w Wejherowie.