21 grudnia 2022r. do dzień wigilii w naszej szkole.

W budynku SSPdP uczniowie klas ze-t szkoły podstawowej  ten dzień rozpoczęli bardzo uroczyście od tradycyjnego listu ukrytego w kalendarzu adwentowym. Dominika świetnie poradziła sobie z odczytaniem zadania. Zuzia przygotowała i pięknie przeczytała fragment Pisma Świętego o narodzinach Jezusa. Po wspólnych życzeniach od nauczycieli wszyscy zasiedliśmy do naszych świątecznych stołów, które zostały nakryte potrawami przyniesionymi przez wszystkich biesiadowiczów. Uczniowie samodzielnie przygotowywali stoły – nakrywali, dekorowali, stawiali zastawę i potrawy. Przygotowane dania i ciasta były przepyszne!  Bardzo miłą niespodzianką byli goście, którzy odwiedzili nas podczas spotkania. Niestety Święty Mikołaj był w drodze i nie zdążył do nas dotrzeć, ale pani dyrektor dzielnie go zastąpiła. To był dobry czas, czas miłych rozmów, uśmiechów, integracji.

Dobrych, wesołych Świąt dla nas wszystkich!

I druga grupa również w przemiłej atmosferze świętowała swoją wigilię. Uśmiechy na buziach wszystkich dzieci dają moc! 🙂