Dzięki pani Marcie i Angelice nauczycielkom zajęć praktycznych naszej placówce udało się nawiązać kontakt z kolejnym potencjalnym pracodawcą. Uczniowie z drugiej klasy Branżowej Szkoły I stopnia uczący się w zawodzie pracownik pomocniczy obsługi hotelowej mają przyjemność uczestniczyć w zajęciach praktycznych na terenie obiektu gastronomicznego DWOREK WEJHERA. Celem zajęć jest przygotowanie młodzieży do pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej m.in. w restauracji hotelowej, kawiarni, salach konferencyjnych podczas obsługi dużych imprez takich jak wesela, urodziny, chrzciny, komunie. Celem szczegółowym zajęć praktycznych jest nauka nakrywania do stołu, poznanie zastawy stołowej, nauka chodzenia z tacą, układanie obrusów, składanie bankietówek, dobieranie odpowiedniej zastawy do rodzaju menu … współpraca będzie trwała przez cały rok szkolny, a liczymy na to, że na przyszłe lata również.