Bożonarodzeniowe Jasełka co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzieci z zaprzyjaźnionych szkół oraz przedszkoli bardzo chętnie przybywają do naszej szkoły. Tak było i w tym roku. Jasełka w wykonaniu szkolnych artystów przygotowanych przez Barbarę Mudlaff i grono nauczycieli spotkało się z dużym uznaniem gości.

Dnia 11.01.2016r. gościliśmy Samorządową Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy z Orla, Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Bajkowy Dworek” w Wejherowie i Szkołę Podstawową nr 9 im. Generała Józefa Wybickiego w Wejherowie. 12.01.2016r. przybyli do nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Wejherowie i Samorządowej Szkoły Podstawowej z Bolszewa. Natomiast 13.01.2016r. Jasełka obejrzeli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Wejherowie, Specjalnej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w PZKS w Wejherowie oraz przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Krecik” w Wejherowie i Niepublicznego Przedszkola Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie.
Miłym gościom dziękujemy za przybycie.