Jak co roku po cudownym Koncercie dla Przyjaciół w Powiatowym Zespole Kształcenia Specjalnego w auli szkoły podstawowej odbyły się koncerty „Dzieci Dzieciom”.

Wzorem lat ubiegłych, tego roku 20, 23 i 24 maja gościliśmy w murach naszej szkoły przedszkolaków i „zerówki” z Niepublicznego Przedszkola Przyjaciele Kubusia Puchatka, Krecik, Bajkowy Dworek, Sióstr Zmartwychwstanek oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej w Górze, Samorządowej Szkoły Podstawowej w Bolszewie, Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie oraz Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie.
Koncerty zostały bardzo ciepło przyjęte, goście bawili się razem z artystami. Nasi młodzi aktorzy nagradzani byli gromkimi brawami, każda część spektaklu robiła na publiczności wielkie wrażenie. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów i chęci kolejnych odwiedzin. Odwiedziło nas w sumie około 400 gości. Wykonawcy zostali nagrodzeni nie tylko oklaskami, ale również słodkimi upominkami. Dziękujemy