W kalendarzu znajdziemy wiele nietypowych świąt – 22 listopada przypada Dzień Kredki! Nauczycielki zespołów edukacyjno-terapeutycznych z autyzmem przygotowały dla swoich uczniów liczne atrakcje. Świętowanie rozpoczęliśmy wspólnym tańcem i zabawą do piosenki pt. „Kolorowe kredki”. Następnie dzieci obejrzały teatrzyk kukiełkowy, podczas którego chętnie odpowiadały kukiełkom-kredkom na pytania. Na uczniów czekały ciekawe zadania takie jak: sortowanie kredek czy piłek, rozpoznawanie koloru przedmiotów. Nie obyło się także bez dobrej zabawy z chustą animacyjną. Dla uczniów potrzebujących wyciszenia, przygotowany był kącik z namiotami. Niektóre dzieci przygotowały się do Dnia Kredki w sposób szczególny – wraz z rodzicami zrobiły piękne rysunki oraz modele kredek. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie!