Jasełka, to widowiska o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polską tradycję. W ostatnim tygodniu przed świętami historię Bożego Narodzenia przedstawili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 pod czujnym okiem pań: Aleksandry Bujak, Danuty Knopik – Jażdżewskiej, Joanny Katzor i Katarzyny Pląskowskiej. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje zdolności artystyczne – aktorskie, wokalne i muzyczne wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój i dostarczając niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy za zaangażowanie młodym aktorom oraz wszystkim wspierającym projekt pracownikom szkoły i zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania przygotowanego występu.

Organizatorki tegorocznych Jasełek

W jasełkach wzięli udział:
Maria: Wiktoria L.
Józef: Filip L.
Królowie: Andrzej Tomalak (nauczyciel), Karol G., Antoni Sz.
Pasterze: Ewa Michalska (nauczyciel), Piotr L., Jakub Sz., Kacper M., Dominika B., Zuzanna W.
Anioły: Aleksandra Bujak (nauczyciel), Danuta Knopik- Jażdżewska (nauczyciel), Edyta Pranga (nauczyciel), Alicja W., Alicja B., Patrycja B., Dorota B., Nikola O., Nikola W., Nadia D., Zuzanna Sz., Wiktoria H.-N.
Kolęda: Katarzyna Pląskowska (nauczyciel), Adam D., Magdalena W.