Kiermasz Świąteczny

W ostatnich latach w naszej szkole organizowane są kiermasze świąteczne, podczas których można zakupić za niewielką sumę prace wykonane przez naszych uczniów. Tak też było i w tym roku.

Dnia 18 grudnia wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mogli uczestniczyć w Kiermaszu bożonarodzeniowym przygotowanym przez panie: nauczycielkę – Anetę Chrustowską oraz pedagog szkolną – Małgorzatę Wysokińską. Na barwnie udekorowanym stole, można było znaleźć kartki świąteczne, stroiki, choinki z papieru i szyszek, bombki i inne kolorowe cudeńka. Dodatkowo, wykonane po raz pierwszy na kiermasz anioły, lampiony, dzwoneczki z gliny pięknie szkliwione, wzbudzały podziw i wielkie zainteresowanie wszystkich oglądających.
Ze sprzedaży świątecznych dekoracji udało się uzbierać aż 630 złotych. Cała suma zostanie przeznaczona na potrzeby uczniów, między innymi zakup materiałów służących do tworzenia następnych dekoracji na zajęcia malarstwa, ceramiczne, krawiectwa oraz pamiątkarstwa. Resztę pieniążków przeznaczy się na zakup pomocy i materiałów dydaktycznych ułatwiających przekazywanie wiedzy.