Tradycją naszej szkoły są coroczne przedstawienia z okazji Świat Bożego Narodzenia przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 17 grudnia 2019 r. w pięknie udekorowanej sali szkolnej( wystrojem sali zajęła się pani Aneta Kostuch) zebrała  się cała społeczność szkolna SPdP. Głównym celem  uroczystości było wprowadzenie zebranych w radosną atmosferę Świąt. W tym roku uczniowie mogli wziąć czynny udział w przedstawieniu, ponieważ ich zadaniem było odśpiewanie wybranych przez siebie wcześniej kolęd. Kolędy przeplatane były komentarzem narratora o pochodzeniu świat i zwyczajów Bożonarodzeniowych. Oprawą muzyczną zajęła się pani Anna Brzezińska a nad całością imprezy czuwały panie J.Kotkowska I K.Grzywacz.