Mamy przyjemność poinformować Państwa o kolejnym sukcesie naszych uczniów! W ubiegłym roku szkolnym Anna Bisewska i Nikola Grubba zdobyły wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego „Koch mir was – Ugotuj mi coś”, którego organizatorem i pomysłodawcą był Goethe Institut w Warszawie. Zadaniem konkursowym było przygotowanie i zaprezentowanie w dowolnej formie graficznej przepisu kulinarnego. My wybraliśmy przepis na sałatkę ziemniaczaną – Kartoffelsalat.
Dziś jest nam niezmiernie miło poinformować, że praca Anny i Nikoli znalazła się w niemieckojęzycznej publikacji Instytutu Goethego pt. Nachgekocht – Schülerinnen und Schüler aus Polen kochen deutsche Rezepte. Bardzo cieszy nas fakt, iż stronę tytułową dekoruje rysunek własnoręcznie wykonany przez nasz zespół projektowy. Brawo dziewczyny, jesteśmy z Was dumni! Szkolny koordynator projektu
„Deutsch Plus”
Frau Justyna