Spotkanie integracyjne w SSP w Orlu 3 listopada 2015r. uczniowie z klas Id, II/IIIb oraz I-IIIa zespołów edukacyjno-terapeutycznych gimnazjum po raz drugi odwiedzili mury Samorządowej Szkoły Podstawowej w Orlu.

Czerwcowe spotkanie z uczniami klasy czwartej tamtejszej szkoły tak bardzo podobało się młodzieży, że i w tym roku skorzystaliśmy z zaproszenia pani Justyny Kubiś. Tym razem uczniowie mieli okazję poznać kolegów i koleżanki z klasy VI b. Każdy z naszych uczniów wylosował opiekuna – ucznia ze szkoły gospodarzy. Pani Marzena Jóskowska, wychowawczyni klasy gospodarzy, wraz z paniami Agnieszką Jarząb i Eweliną Paczułą zorganizowały bardzo ciekawe zajęcia matematyczne, muzyczno-rytmiczne, plastyczne. W czasie tych zajęć wszyscy uczniowie świetnie i z bardzo dużym zaangażowaniem pracowali i bawili się zarazem.

Młodzież z Orla bardzo odpowiedzialnie podeszła do wyznaczonej roli opiekuna. Podczas przerw wspólnie zwiedzali szkołę – zaglądając nawet w najdalsze zakamarki szkoły! Nikt z uczniów naszej szkoły nie czuł się tam sam. W przerwie między zajęciami zorganizowano dla nas smaczny słodki poczęstunek. Czas ten wykorzystaliśmy na wspólne rozmowy, wspomnienia wcześniejszych spotkań i organizację nowych .

Spotkanie w Szkole Podstawowej w Orlu wszystkim bardzo się podobało. Pozostały nam wspomnienia, prace, zdjęcia i nowe znajomości. Teraz czas zaprosić gości do nas

Opiekunki wyjazdu: D. Knopik-Jażdżewska, J. Leśniowska-Bojke i R. Leszczyńska