W dniu 14 lutego 2023r. odbył się bal karnawałowy uczniów klas: 5d, 6c, 7-8b oraz 7-8c zespołów edukacyjno-terapeutycznych. Szkolny korytarz zmienił się w salę balową, udekorowaną balonami, papierowymi sercami, witrażami, wstążkami i serpentynami w czerwonych barwach. Uczniowie wystąpili w kolorowych kostiumach; można było zauważyć różne postacie z filmów i bajek. Dodatkowym atutem niektórych dziewcząt był pięknie wykonany makijaż twarzy. Wszyscy „przebierańcy” bawili się świetnie; na holu pląsały korowody utworzone przez uczniów połączonych zespołów klasowych (tym razem kanapy na holu nie miały powodzenia). Znane i ulubione przeboje porywały wszystkich uczestników zabawy do tańca. Podczas chwilowego odpoczynku młodzież mogła skorzystać ze smacznego „gościńca” (nazwa wymyślona przez Bartka) u pani Joli.
14 lutego to także Dzień Zakochanych, dlatego dodatkowymi atrakcjami balu były: poczta walentynkowa oraz pamiątkowe zdjęcia wykonane w
romantycznej scenerii.
Wszystko co dobre i piękne szybko się kończy, ale nie ma powodu do zmartwień, ponieważ tradycja będzie kontynuowana.