Realizacja projektu Fit4healhtylife

Przez ostatni miesiąc uczestnicy projektu Fit4healthylife przygotowywali w szkole prezentacje dotyczące wartości odżywczych wody. Podczas spotkań projektowych uczniowie wykonywali plakaty, gazetki ścienne oraz prezentację multimedialna, a wszystko po to by zwrócić uwagę rówieśników na korzyści płynące z picia wody.

Woda to przezroczysta ciecz, bez smaku i zapachu, zupełnie neutralna dla naszych kubków smakowych. Na pierwszy rzut oka nie ma w sobie wiele zalet, a jednak wielu lekarzy i dietetyków wskazuje zaskakujące korzyści wynikające z picia odpowiedniej ilości wody.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją dotyczącą zalet picia wody.

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji przypominającej o piciu wody. Można
ją pobrać poprzez Google Play. Aplikacja „Pij Wodę: przypomnienie o piciu wody i nawodnieniu” pozwala nam śledzić ilość wypitej wody i napojów, a także dbać o właściwe nawodnienie organizmu. Nasz „przypominacz” o piciu wody obliczy ile płynów potrzebujemy i pomoże stworzyć zdrowe nawyki. Całkowicie za darmo.

Zespół projektowy Fit4helthylife