W ostatnim dniu września w naszej szkole ogłoszono wybory na  najlepszych kandydatów do Samorządu Uczniowskiego.

Poprzedzone zostały one zakrojoną na szeroką skalę kampanią wyborczą, trwającą od 14 września do 9 października.  Kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. W poniedziałek  12 października odbyły się wybory. Każdy uczeń w szkole otrzymał przygotowaną  kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów. Na koniec Komisja Wyborcza – opiekunowie SU podliczyli  aż 150 głosów i ogłosili wyniki.

Przewodniczącym została Kamila Szymichowska

Wiceprzewodniczącymi zostali Aniela Potrykus oraz Tomasz Wojciechowski

Członkowie SU w składzie: Ewelina Patok, Weronika Dawidowska, Franciszek Tatarowicz, Artur Mazurkiewicz, Weronika Stubba

Wszystkim biorącym udział dziękujemy, a nowo wybranym życzymy owocnej pracy w roku 2015/2016.