9 X 2014 – DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ

Już od rana w szkole podstawowej panowało radosne ożywienie. Uczniowie klas: IV/V c, V a oraz V b wraz z opiekunami: panią Basią Mudlaff, p. Agnieszką Jakusz, p. Marzeną Barzowską oraz p. Hanią Kazimierczuk jechali na wycieczkę do Sopotu.

Zwiedziliśmy wytwórnię LIZAKÓW (mniam). Każdy mógł zobaczyć jak ręcznie wytwarza się różnokolorowe i w różnych smakach lizaki oraz cukierki. Próbowaliśmy, jak smakuje ciepła masa lizakowa. No i oczywiście, każdy z nas wykonał samodzielnie swojego lizaka. Pełni słodkich wrażeń wyruszyliśmy na molo. Widzieliśmy mnóstwo mew, a z niektórymi podzieliliśmy się śniadankiem. Podziwialiśmy statki w oddali, motorówki i jachty. Zmęczeni, ale zadowoleni, wróciliśmy do Wejherowa.