W piątek 30 października uczniowie klasy II d ZET Gimnazjum, udali się ze swoją wychowawczynią Anną Milewską i opiekunem Panią Krysią Ferrą na zajęcia o charakterze rewalidacyjnym do Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gościcinie.

Zajęcia integracyjne dla naszych uczniów oraz uczniów z klasy piątej ze szkoły w Gościcinie przygotował i poprowadził specjalista z zakresu gimnastyki korekcyjnej Pan Mariusz Markowski. Zaproponowane formy aktywności zapewniły wszystkim uczniom doskonałą zabawę. Dzieci wspólnie z ogromną radością i dużym zaangażowaniem wykonywały prezentowane przez Pana Mariusza ćwiczenia. Różnorodność ćwiczeń, dostosowanie ich do możliwości wszystkich uczniów biorących udział w zajęciach sprawiły, że dzieci się świetnie ze sobą bawiły. Uczniowie fantastycznie współdziałali, pomagali sobie wzajemnie podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń: na materacach z szarfą, z piłką przy drabinkach, z chustą animacyjną, przyciągania się przy pomocy liny do drabinek, zbijania kręgi, czy też przeciągania się na kocykach. Poprzez właściwie dobrane ćwiczenia udało się Panu Mariuszowi rozbudzić w nas wiarę we własne siły i możliwości. Do szkoły wróciliśmy zadowoleni i wyciszeni, z pragnieniem powrotu na następne zajęcia do Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gościcinie.
Panu Mariuszowi Markowskiemu dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć integracyjnych. Liczymy na dalszą owocną współpracę.