Mam talent

Tuż przed samym zakończeniem roku szkolnego – dnia 26 czerwca, odbył się w naszej szkole konkurs „Mam talent”.

W skład wesołego jury zasiedli: Małgorzata Rybińska, Małgorzata Jankowska, Malwina Belak oraz uczennica naszego Gimnazjum – Monika Sikora, która ubierając różowe okulary wcieliła się w rolę Elżbiety Zapędowskiej. W tym roku zdecydowanie wokaliści wiedli prym. Mogliśmy wysłuchać wzruszającej piosenki „Cudownych rodziców mam” w wykonaniu Angeliki Małek, która swoim głosem zaskoczyła bardzo pozytywnie jury, oraz Martynę Budzisz, która pokazała, że śpiewać na prawdę potrafi. Były piosenki angielskie, polskie, wolniejsze i szybsze rytmy. Po zakończeniu konkurencji, był czas na tańce. Jury podjęło decyzję jednogłośnie – wszyscy zajęli pierwsze miejsca, lecz w różnych kategoriach, ponieważ każdy z naszych uczniów jest w czymś najlepszy. Uświadomienie sobie tego, że każdy z nas posiada coś wartościowego w sobie- stało się misją konkursu „Mam talent”. Nie ma w nim miejsca na rywalizację, natomiast jest dużo miejsca na wspólną zabawę i radość. Nad przebiegiem konkursu czuwała p. Wiesia Szypelt.