Biblioteka

Biblioteka znajduje się na pierwszym piętrze w budynku Szkoły Podstawowej Nr 7. Zajmuje dwa pomieszczenia, w których utworzone zostały:

Wypożyczalnia

Z uwagi na mały metraż pomieszczenia uczniowie mają częściowy dostęp do zbiorów; Księgozbiór to nie tylko lektury szkolne i ich opracowania, także książki z zakresu literatury młodzieżowej, przygodowej, kryminalnej i fantastyki. Znaleźć można również książki oraz płyty DVD wspomagające proces dydaktyczny.bib2

Czytelnia wraz ze stanowiskami

komputerowymi

Z czytelni może korzystać każdy uczeń, nauczyciel, pracownik szkoły i rodzice. W czytelni można korzystać ze wszystkich zbiorów bibliotecznych na miejscu – można zajrzeć do encyklopedii, słowników, przeczytać ciekawą książkę lub czasopismo, odrobić pracę domową. Dodatkowo miejsce to wyposażone jest w 4 stanowiska komputerowe z których można skorzystać z Internetu.

W BIBLIOTECE znajdziesz różnorodne źródła informacji, ciekawe książki, pomoc w wyszukiwaniu potrzebnych materiałów i w doborze literatury oraz ciszę i odpowiednią atmosferę do pracy!

Biblioteka chroni przeszłość i tworzy przyszłość
M. Gorman

Biblioteka zaprasza w godzinach:

[table id=8 /]

LEKTURY DLA KLAS IV – VI

word

LEKTURY ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA I GIMNAZJUM

word

Nowości w bibliotece

„ Najlepiej wypożyczająca klasa”
w I półroczu 2018/2019 r. szk.
Klasa I a Szkoła Podstawowa
Klasa II b Szkoła Podstawowa