7 grudnia 2023 roku odbył się konkurs taneczny „Malbork Dance”. Naszą szkołę reprezentował zespół taneczny „Dżibasy”. Ci młodzi tancerze pokazali, jak bardzo są utalentowani i jak bardzo lubią tańczyć.

„Dżibasy” zajęły super trzecie miejsce :). To naprawdę fajny sukces! Zespół zatańczył walca Angielskiego – to taniec, który jest dostojny i bardzo elegancki.

W konkursie wzięło udział aż 113 uczniów z dwunastu różnych Placówek Kształcenia Specjalnego z całego województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. To było spore wyzwanie, ale udało się i stanęliśmy na wysokości zadania.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim członkom zespołu za ich ciężką pracę i zaświadczyć, że są oni prawdziwymi ambasadorami naszej placówki. To dzięki nim nasza szkoła zyskuje uznanie, jest jeszcze bardziej różnorodna i pełna talentów. Jesteśmy z Was dumni!

Opiekunowie zespołu: Jakub Wałek i Małgorzata Jankowska