W dniu 23.11.23 r. odbyło się rozstrzygnięcie wojewódzkiego, patriotycznego konkursu plastycznego „Niepodległa Polska – Jej dziedzictwo w 105 rocznicę odzyskania wolności (1918-2023)” i fotograficznego „Miejsca pamięci walk o Niepodległą w jesiennej odsłonie obiektywu”. W uroczystym wydarzeniu nie zabrakło naszych uczniów. Duże grono uczniów PZKS w Wejherowie wzięło udział w konkursie, wykonując prace plastyczne przy wsparciu nauczycieli Alicji Strzelczyk, Magdaleny Czapiewskiej i Anny Kandziora. Wyróżnionych i nagrodzonych zostało 5 naszych uczniów. Z SP nr 7: Filip Z. kl.1, Magdalena S. kl. 5, Paweł D. kl. 7 ZET oraz z BSIs nr 5: Krzesimir K. kl.3 i Oliwia M. kl. 1. Wszystkim uczestnikom gratuluję postawy i wkładu pracy oraz życzę dalszego wzrostu ducha patriotyzmu i szacunku do własnej Ojczyzny, i osób które o nią walczyły.