14 listopada uczniowie szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w warsztatach robienia mydła 🧼🧼 przygotowanych przez panie A. Kroplewska, N. Wolińską i M. Sobczyńską
Uczniowie mieli okazję zapoznać się z procesem przygotowania mydła – poznania zalet olejków eterycznych, płatków kwiatów, a także innych surowców roślinnych 🌾🌿🌸. Warsztaty miały charakter edukacyjny, nastawione były na samodzielną pracę każdego z uczniów – samodzielnie kroili bazę glicerynową, dokonywali wyboru kształtu foremki, zapachów, koloru mydła i dodatków. Służyły one również odprężeniu wśród kolorowych mydełek i pięknych zapachów 🧘‍♂️🧘‍♀️. Mydełka zostały zapakowane, tak więc można je wykorzystać dla siebie, ale świetnie sprawdzą się też jako prezent dla kogoś bliskiego 🙂🎁🎀.