Dnia 12 grudnia 2023 r. uczniowie klasy SSPdP wraz z wychowawcami panią Katarzyną Grzywacz oraz panią Małgorzatą Jankowską udali się do Łęczyc na integracyjne spotkanie z uczniami klas VIII oraz warsztaty świąteczne prowadzone przez panią psycholog
i pedagog.

Już od progu powitał wszystkich odświętny, niecodzienny nastrój, dzięki któremu poczuliśmy przedsmak Świąt Bożego Narodzenia.
W trakcie warsztatów, przy dźwiękach kolęd, młodzież wykonywała pomysłowe ozdoby bożonarodzeniowe- girlandę z zimowych domków. Do realizacji zadań wszyscy uczniowie przystąpili z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem, co przełożyło się na piękne i staranne wykonanie ozdób. Po skończonej pracy czekała na nas słodka niespodzianka: ciasto i gorąca herbata .Po powrocie do szkoły uczniowie udekorowali korytarze szkolne wykonanymi własnoręcznie ozdobami.
Jeszcze raz dziękujemy szkole w Łęczycach, pani Edycie i pani Kasi za kolejne spotkanie, które jak zwykle przebiegło w ciepłej i miłej atmosferze.
K.Grzywacz, M. Jankowska