W dniu 22.11.2023r. Uczniowie z klas 6-8 Sp7 wraz z P. M. Jeka odwiedziły schronisko dla zwierząt w Dąbrówce. Kilka tygodni przed wyjazdem w naszej szkole odbyła się zbiórka jedzenia dla psów i kotów. Cieszymy się że uczniowie oraz rodzice wykazali się tak dużym zainteresowaniem i chętnie przystali na propozycję zbiórki żywności.
Głównym celem wycieczki było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt oraz chęć gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się jak funkcjonuje schronisko, zobaczyły jak wyglądają pomieszczenia dla psów i kotów.
Ponadto w ten słoneczny dzień uczniowie wyprowadzili ma spacer dwa pieski:)  Galeria Google