28 maja 2024r. uczniowie SP 7 wybrali się na wycieczkę autokarową do Torunia. Miasto Mikołaja Kopernika powitało nas piękną, słoneczną pogodą. Nawet ogromny upał nie przeszkodził nam w zwiedzaniu. Tradycją odwiedzin tego miasta są oczywiście dwa sztandarowe punkty, które i my „zaliczyliśmy”. Wszyscy, po uroczystej „deklaracji partacza” wykonali pachnące i piękne pierniki. Poznaliśmy też sekret tych smacznych korzennych ciasteczek. Drugą atrakcją była daleka podróż w nieznane, czyli wędrówka po naszej galaktyce w toruńskim planetarium. To była niesamowita przygoda!
Atmosfera tego wyjazdu była świetna, rozśpiewana i bardzo wesoła 😉 Wszyscy wspaniale się spisali. Z uśmiechami na twarzach oraz plecakami pełnymi pamiątek wróciliśmy do szkoły. To była bardzo ciekawa i słoneczna wycieczka. Dziękujemy pani Justynie Trzeciak za zorganizowanie wyjazdu. 🙂