Wycieczki CZAS START! ⛰️🏨🌴🎳 Młodzież branżowej szkoły ruszyła na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę turystyczno-instruktarzową. Dzień rozpoczęliśmy od nowej atrakcji turystycznej na mapie Małego Trójmiasta Kaszubskiego, a mianowicie punktu widokowego na Górze Markowca w Rumi. Z punktu widokowego spacerkiem, grupa pod opieką pani Angeliki Matuszczak, Marty Gradzik i Agnieszki Papke, udała się do Hotelu Spa Faltom Centrum Spa & Wellness. Dzięki uprzejmości Pań z działu marketingu zwiedziliśmy cały obiekt, na sam koniec mieliśmy możliwość odpoczynku w ogrodzie hotelowym, w którym można było poczuć sie jak na wakacjach pod palmami 🌴. Ostatnią atrakcja dnia była integracja młodzieży podczas gry w bowling.