To już kolejny raz, kiedy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 udali się ze świąteczną wizytą do Domu Opieki Społecznej w Wejherowie. Wychowankowie klasy 1a pod opieką p. Emilii Wójcik, p. Ireny Hinz oraz p. Andrzeja Tomalaka odwiedzili pensjonariuszy wejherowskiego DPS-u przy ul. Przebendowskiego 1.

Na ręce pracowników przekazaliśmy kartki wielkanocne z życzeniami. Nasza wizyta bardzo ucieszyła pensjonariuszy oraz personel ośrodka. Przygotowane kartki oraz złożone osobiście życzenia  dostarczyły mieszkańcom chwil radości i wzruszenia. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, opiekunom za pomoc w przygotowaniu kartek. Szczególne podziękowania składamy pani Irenie Hinz i pani Dorocie Pranga wraz z uczniami klasy 3c ze Szkoły Podstawowej w Łęczycach.

Emilia Wójcik

Andrzej Tomalak