Dnia 25 marca 2024r. uczniowie klas 1d i 3b SP7 zgodnie z tradycją chętnie uczestniczyli w zajęciach kulinarnych pieczenia babeczek wielkanocnych. Na początku dzieci zaznajomiły się z przepisem i zgodnie z nim przygotowały i odmierzyły niezbędne składniki. Z dużym zaangażowaniem zabrały się do wyrabiania ciasta. Niektórzy uczniowie pod czujnym okiem nauczycielek bezpiecznie posługiwali się mikserem. Na szkolnym korytarzu pachniało wanilią, zapach pieczonych babeczek kusił „ciekawskich”, którzy zaglądali do kuchni. Pięknie udekorowane muffinki dzieci zabiorą do swoich domów.

Natomiast w  środę 27.03.2024 uczniowie z  klasy 2-3 a uczestniczyli w kolejnych zajęciach kulinarnych, w trakcie których również upiekli pyszne babeczki.