Hotel Victoria – 15.10.2018
Uczniowie z Branżowej Szkoły I stopnia bardzo często mają okazję odwiedzać swoich potencjalnych pracodawców. Od 4 lat udaje nam się spotkać z Panią Agnieszką Krause – menager hotelu, która z olbrzymią pasją za każdym razem przekazuje nam informacje na temat hotelu. Tradycją stało się, że właśnie ten hotel odwiedzają uczniowie pierwszych klas z naszej szkoły. W tym roku aż dwie klasy pierwsze Ia oraz Ib rozpoczęły zwiedzanie obiektu od serca hotelu, czyli od recepcji. Udało nam się zajrzeć do kilku pokoi porównując standardy jednostek mieszkalnych jednoosobowych, dwuosobowych typu TWIN, pokój typu studio oraz apartament. Apartament zrobił oczywiście na uczniach największe wrażenie. Wanna z hydromasażem, olbrzymie łóżko, przepiękne wyposażenie oraz minibarek. Wspólnie zobaczyliśmy również sale konferencyjne, sale śniadaniowe, restauracje, kręgielnie, SPA z basenem, kuchnię i wiele innych miejsc. Z pewnością nie raz odwiedzimy jeszcze ten obiekt hotelarski.