Mikołajki w SSPdP

W czwartek 06 grudnia uczniowie klas SSPdP brali udział w imprezie szkolnej pod hasłem „Mikołajki z Mikołajem”. Był to dzień pełen atrakcji, który rozpoczął się wspaniałym „Koncertem Mikołajkowym” w wykonaniu uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie. Następnie uczniowie brali udział w konkursie „Co wiemy o świętym Mikołaju?” Kolejną atrakcją dnia , w którą wspaniale zaangażowali się nauczyciele i uczniowie to wykonanie portretu Mikołaja. Dużą niespodzianką była też wizyta Mikołaja, od którego uczniowie otrzymali paczki i słodycze. W tym dniu nie zabrakło również słodkości – pysznych, domowych ciast, które otrzymaliśmy od naszych przyjaciół z Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie. Serdecznie dziękujemy !!!

[Galleries 1274 not found]

Organizatorami imprezy mikołajkowej były panie:  J. Kotkowska,  A. Nowicka i panowie: J. Słoniec, A. Ziemiński.