Hiszpański sen grupy „All children are special” zaczął się już w nocy z soboty na niedzielę, kiedy to ruszyłyśmy na lotnisko w Gdańsku, aby skoro świt (6.10) wylecieć do Sewilli przez Monachium (w którym, nota bene, leżał śnieg!). Pierwszą niespodzianką było spotkanie z ekipą PZKS wracająca ze szkolenia Job shadowing 🤓
Sewilla powitala nas ciepłem (22 stopnie) i słońcem. Po krótkim odpoczynku w apartamencie, ruszyłyśmy na podbój Sewilli. Zaczęłyśmy od górnego C, czyli od Placu Hiszpańskiego, który zachwycił nas architekturą, rozmachem i ferią barw zaklętych w ręcznie wykonane ceramiczne mozaiki. Następnym punktem był obiad, a po nim spacer bulwarem rzeki Gwadalkiwir (obok uroczej wieży Torre de Orra). Dzień zakończyłyśmy spacerem po oryginalnej, prawdopodobnie największej na świecie drewnianej budowli „Metropol Parasol”, na której podziwiałyśmy romantyczny zachód słońca.
Szczęśliwe i pełne wrażeń czekamy na pierwszy dzień szkolenia.