Zapowiedź ładnej pogody nastroiła nas optymistycznie na kolejny dzień. Szkolenie rozpoczęłyśmy od ćwiczeń relaksacyjnych. Dokonałyśmy przeglądu metod pracy z uczniami z niepełnosprawnością. W grupach pracowałyśmy nad przygotowaniem uczniów z trudnościami w zachowaniu do uczestnictwa w życiu społecznym. Podjęłyśmy temat inkluzji omawiając szanse i zagrożenia dla uczniów z niej wynikające.
Pyszny obiadek zjadłyśmy w Donalpe Hause. Zachwycił nas grillowany kozi ser z sosem figowym, placuszki z krewetkami oraz (po raz kolejny) policzki wieprzowe. Andaluzyjskie słońce zachęciło nas do chwili odpoczynku podczas zwiedzania Kościoła San Salvador, który zachwycił nas pięknem i bogactwem wystroju. Zwróciła naszą uwagę figura Matki Bożej w czerwonym płaszczu oraz platforma (pasos), na której przedstawiona jest scena wjazdu Chrystusa do Jerozolimy. Podobne platformy ze scenami z pasji Chrystusa pojawią się na ulicach całej Hiszpanii podczas procesji pokutnych począwszy od Niedzieli Palmowej. Spacer po starym mieście zakończył ten bardzo udany dzień.