W ramach innowacji pedagogicznej, która trwa od początku bieżącego roku grupa z Branżowej Szkoły I stopnia wzięła udział w spotkaniu z panią Magdaleną oraz panem Januszem w EkoFabryce Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp z o.o.. podczas spotkania wzięliśmy udział w warsztatach, które dotyczyly niemarnowania jedzenia podczas których młodzież dowiedziała się jak układać żywność w lodowce aby dłużej ja przechowywać, rozmawialiśmy na temat tego jak bardzo eko jestemy w domu, w szkole i w pracy i co można jeszcze z tym zrobic. Jednak zanim usiedlismy w sali warsztatowej pracownicy Ekofabryki oprowadzili nas po całym obiekcie. Wszyscy mieliśmy okazje posłuchać informacji na temat miejsca w którym byliśmy, o jego historii, ale tez o segregowaniu odpadów. Na sam koniec mogliśmy podziwiac galerie „wejherowskie klamoty” uczniowie byli pod olbrzymim wrażeniem.

Serdeczne podziękowania za poświęcony czas 🌹🌸🌷🌻🌼💐
Ekofabryka