4 kwietnia 2022r. wraz z wychowawcami panią Lucyną Tempską i panią Kasią Ślebarską udaliśmy się do EKOFABRYKI. To kolejne z pięknych i potrzebnych miejsc w naszym mieście.  Ekofabryka to przykład dawania budynkom „drugiego życia”, dbania o zabytki i historię.

Podczas całego pobytu opiekowała się nami pani Magda – przemiła osoba posiadającą dużą wiedzę na temat ekologii, historii zwiedzanego przez nas miejsca .Przygotowała również dla nas warsztaty – malowanie toreb lnianych. Spędziliśmy tam czas bardzo miło i efektywnie. Do domu wróciliśmy z własnoręcznie wykonaną torbą, z którą będziemy chodzili na zakupy. Utrwaliliśmy oraz zdobyliśmy nową wiedzę na temat szeroko rozumianej ekologii. Pani Magdo bardzo dziękujemy.

Po zakończonej wizycie poszliśmy do miejsca, które lubią wszystkie dzieci –  McDonald. Tam samodzielnie zamawialiśmy wybrane przez nas dania.

Najedzeni, w dobrych humorach wróciliśmy spacerkiem do szkoły – to był miły dzień.