Dnia 11 i 12 stycznia uczniowie klas zawodowych tj. 3a, 2a oraz 1a mieli możliwość zobaczenia pracy hotelarza do środka. Z pomocą przemiłej Pani Manager hotelu Victoria w Bolszewie udało nam się zobaczyć wszystkie zakamarki Hotelu, nie tylko te w które zagląda zwykły gość, ale też niedostępne dla zwykłej osoby.

Nasza wycieczkę zaczęliśmy od serca Hotelu – recepcji, gdzie uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda praca recepcjonistki, następnie pokazano nam jak wygląda bufet przygotowany do śniadania, sale balowe z możliwością podziału na mniejsze, zaplecze kelnerskie, kuchnie, restauracje, całe centrum Spa Hotelowego, mieliśmy przyjemność zobaczyć pracę księgowych i pokojowych. Z twarzy nie schodziły uśmiechy. Z pewnością nie będzie to ostatnie wyjście naszych Podopiecznych w tak piękne miejsca, z których możemy wiele się nauczyć.