Konkurs języka niemieckiego

W ramach projektu programu Erasmus+ „Fit4healthylife” oraz „Deutsch Plus” Goethe Institut w Warszawie odbył się szkolny konkurs języka niemieckiego pt. „Aktiv im Herbst – Aktywni jesienią”. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: 1) plastyczno-językowej, 2) fotograficznej. Zadaniem konkursowym było pokazanie, że jesienią również można aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Chętni uczniowie mogli wykonać plakat lub zdjęcie z podpisami wykonywanych aktywności w języku niemieckim. Niektórzy zdecydowali się na wykonanie tradycyjnej pracy plastycznej, niemniej jednak większość uczestników przygotowała zdjęcie lub kolaż wykonany przy pomocy aplikacji Collage Maker. Każdy uczestnik zaprezentował swój sposób na jesienną nudę. Zdecydowanie większa część naszych uczniów w wolnym czasie spaceruje po lasach, parkach, polach 😉. Nie zabrakło też miłośników piłki nożnej i kolarstwa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i prac uczniów.

A oto wyniki:
Kategoria 1 – praca plastyczna
I miejsce – Krzysiu kl.1b BSIs
II miejsce – Patryk R. kl.2b BSIs
III miejsce – Michał K. kl.2d BSIs

Kategoria 2 – zdjęcie
I miejsce – Agnieszka G. kl.2b BSIs / Zuzanna B. kl.2b BSIs
II miejsca – Sylwek K. kl.2b BSIs
III miejsce – Karolina Sz. kl. 2d BSIs / Nikola N. kl.8a SP
Wyróżnienie
Nikola K. kl. 2d BSIs, Paulina Z. kl.2d BSIs, Adrian P. kl.8a SP, Maciej K. kl. 2a BSIs

Wszyscy zwycięzcy otrzymali upragnione kijki do robienia selfie, zaś pozostali drobne upominki.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i piękne prace.