Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. 30 listopada uczniowie starszych klas szkoły podstawowej uczestniczyli w andrzejkowym spotkaniu.

Dzięki prezentacji multimedialnej poznali historię tego święta. Następnie odbyła się wróżba z karteczkami. Wylosowane ilustracje symbolizowały drogę życiową. Należy podkreślić, że wróżby miały charakter orientacyjny, liczyła się dobra zabawa. Wielu uczniów obawiało się, że wróżby mogą być niezbyt pomyślne. Okazało się jednak, że prawie wszystkie dziewczęta wyjdą kiedyś za mąż, a chłopcy znajdą swoje żony. Dzięki wróżbom dowiedzieliśmy się również jacy jesteśmy, kim będziemy w przyszłości, jakie czekają na nas sukcesy, itp. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Czas pokaże, czy choć trochę spełnią się andrzejkowe wróżby. Dużo dobrego humoru i pozytywnych emocji dostarczyły uczniom dwie zabawy taneczne. Królowały oczywiście najnowsze hity z list przebojów, więc zabawa była przednia.
Co dobre, szybko się kończy i ta zabawa dobiegła końca. Pocieszamy się tym, że za rok też będą „andrzejki”.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Hanna Kazimierczuk