Andrzejkowe spotkanie integracyjne

24 listopada 2015r. miało miejsce spotkanie andrzejkowe. Tym razem naszymi gośćmi byli uczniowie klasy 5 z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Orlu. To nasze kolejne spotkanie, na które czekaliśmy z niecierpliwością. Zabawę przygotowały klasy zespołów edukacyjno-terapeutycznych gimnazjum (Id, II/IIIb, II/IIIc, II/IIId, I-IIIa). Nasi uczniowie zaangażowali się w obsługę stanowisk z wróżbami, które wcześniej przygotowali nauczyciele. Przy stolikach wszyscy uczestnicy mogli sobie powróżyć z kości do gry, obliczyć astrologiczną cyfrę oraz wybrać swój przyszły los. Były też wróżby grupowe. Wędrówka butów była bardzo długa i niejeden uczeń już już miał nadzieję, że to jego obuwie przekroczy próg auli. młodzież miała okazję poznać imię swojego przyszłego ukochanego, przyszłej ukochanej przekłuwając igłą wielkie serca. Niemałą atrakcją było drzewko szczęścia oraz zawodowe koło fortuny. Wielu uczniów wybrało kilka zawodów, cóż… takie czasy.
Nietuzinkową atrakcją spotkania była Wróżka Danuta, która fantastycznie i szczerze przepowiadała przyszłość z kart, run oraz czarodziejskiej kuli.
Całe spotkanie nie byłoby tak energiczne, gdyby nie muzyka, również w dużej mierze przygotowana przez naszych gimnazjalistów.
Goście oraz nasi uczniowie bawili się bardzo aktywnie i aż trudno było uwierzyć, że trzy godziny minęły tak szybko. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę. 
Nad całym spotkaniem czuwali nauczyciele: Danuta Knopik-Jażdżewska, Monika Borysionek, Mirosława Mazurkiewicz, Jolanta Leśniowska-Bojke, Artur Jakusz i Ryta Leszczyńska