Na ostatnim apelu dla uczniów szkoły podstawowej i klas III gimnazjum zespołów edukacyjno- terapeutycznych, dyrektor Mirwina Kotowska przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa w czasie wakacji. Zachęciła do skorzystania z materiałów udostępnionych szkole przez PSSE Wejherowo.

Apel był też okazją do wręczenia nagród i dyplomów za udział w konkursach szkolnych.
Pani Hanna Kazimierczuk wręczyła nagrody za udział w konkursie plastycznym pt.” Nasz patron- Janusz Korczak” , zorganizowanym w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły. Nagrody za udział w całorocznym konkursie czytelniczym wręczyła pani Teresa Koszałka. Najpilniejszymi czytelnikami okazali się najmłodsi uczniowie klas I-III.
Pani Marzena Barzowska nagrodziła uczniów za udział w całorocznym konkursie ekologicznym. Konkurs ten cieszy się szczególną popularnością wśród uczniów i polega na gromadzeniu plastikowych korków, baterii i makulatury.
Do „ Gry Miejskiej ” trwającej cały szkolny, włączyli się uczniowie zarówno gimnazjum jak i szkoły podstawowej. Uczestnicy gry poznawali historię i współczesność Wejherowa. Nagrody uczestnikom konkursu wręczyli pani Ryta Leszczyńska, Zofia Pioterek i pan Andrzej Tomalak.
Pani Agnieszka Żukowska wręczyła nagrodę dla najaktywniejszego „świetliczaka”.

Bezpiecznych wakacji!!!

Pani Agnieszka Żukowska wręczyła nagrodę dla najaktywniejszego „świetliczaka”.

Bezpiecznych wakacji!!!