Ostatni dzień przed feriami 12 luty okazał się dniem pełnym miłych niespodzianek. Na trzeciej godzinie lekcyjnej, w trakcie Apelu rozdano wiele nagród i dyplomów z niedawno zorganizowanych konkursów.

Ławka na holu Szkoły aż uginała się od zasłużonych niespodzianek. Uczniowie otrzymali książki, przybory szkolne, pluszaki i inne upominki za konkursy tj.: SKO – Jak wykorzystałeś swoje oszczędności w czasie wakacji”, konkurs na „Kartkę świąteczną dla hospicjum pw. Św. Judy Tadeusza w Wejherowie”, konkurs:

” Najsprawniejszy w zawodzie kucharz”, „ Najlepiej udekorowany stół wigilijny” oraz Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym.
W trakcie apelu także, nie zapomniano o najważniejszym…
o bezpieczeństwie w czasie ferii. Pan Marek Fuhrmann przypomniał
o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze publicznej. Zaapelował o rozwagę podczas harców na śniegu
i przestrzegali przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadków.
Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie zapamiętali dobre rady i przestrogi, wzięli je sobie głęboko do serca, a po feriach zdrowi i wypoczęci powrócą do szkoły.