Nareszcie doczekaliśmy się !! Na ostatnim w roku szkolnym 2014/15 apelu wręczono nagrody. Panie Wioletta Machol, Dagmara Kozłowska, Ryta Leszczyńska wręczyły nagrody za udział w szkolnych i pozaszkolnych konkursach plastycznych.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego podziękowały działaczom za prace na rzecz społeczności uczniowskiej. Pani Barbara Mudlaff wręczyła zespołowi „Perełki” i zespołowi mandolinowemu płyty z filmem z występów oraz przygotowane przez gości ” Koncertów dla przyjaciół” laurki. Najwięcej emocji wzbudziło ogłoszenie wyników konkursu ekologicznego. Oto zwycięzcy :

1.Artur Liński IV/V B 32 475 pkt.
2.Max Nowopolski I D g 16 221 pkt.
3.Sylwek Klimiuk V A 15 089 pkt.
4.Kostka Ptach VI 12 855 pkt.
5.Wojciech Miller VI B 12 048 pkt.
6.Oskar Roszman V C 10 000 pkt.

Nagrody otrzymało 60 osób, które zbierały korki, baterie, kartridże,płyty, elektroodpady, telefony. Warto było !!! W przyszłym roku ruszamy od 1 września, ale zmienią się zasady.