Już po raz trzeci w murach naszej szkoły gościliśmy grupę teatralną z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Orlu pod opieką pani Lucyny Kosznik.

13 czerwca 2016r. uczniowie tejże szkoły zaprezentowali przedstawienie pt. „Bajkowy ambaras”. W spektaklu zagrało wiele znanych postaci z bajek – był Jaś i Małgosia, Baba Jadwiga, księżniczki, krasnoludki, czarodziej… Uczniowie pięknie przedstawili niebanalną opowieść w bardzo ciekawy sposób. Piękna scenografia, ciekawe stroje i gra aktorska bardzo podobała się społeczności naszej szkoły. Na koniec wspólnie z aktorami zaśpiewaliśmy piosenkę, którą wszyscy znamy… „Fantazja…”
Po przedstawieniu goście, w oczekiwaniu na autobus, wykorzystali chwilę na wspólne z naszymi uczniami, spotkanie z planszówkami. Było bardzo miło i wesoło.
Mamy nadzieję, że w kolejnym roku szkolnym uczniowie z Orla znów przyjadą do nas z nowym ciekawym przedstawieniem.