„Niech żyje bal, bo to życie to bal jest nad bale!”
Tymi słowami rozpoczął się tegoroczny Bal Zakończeniowy (17.06.2016r.), w którym uczestniczyli gospodarze imprezy: uczniowie klasy 3b szkoły zawodowej (kucharze) i 3a (murarze-tynkarze, pracownicy pomocniczy obsługi hotelowej), Dyrekcja,nauczyciele, oraz zaproszeni reprezentanci z klas młodszych.

Zabawę rozpoczęto tanecznym krokiem poloneza, następnie były wspólne zdjęcia, przepyszny obiad z lodowym deserem i tańce do późnych godzin wieczornych. Na zmęczonych czekała kawiarenka z pachnącą kawą, herbatą, wyśmienitymi ciastami i okazałym tortem.
Wszystkim uczestnikom balu towarzyszył wspaniały humor, ale i nutka nostalgii, że do pożegnania ze szkołą tylko krok…My z serca życzymy uczniom kończącym zasadniczą szkołę zawodową, by był to krok w piękną, spełniającą marzenia przyszłość.