Dzień 20 stycznia od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykali Batman, Spiderman, Panny Młode, Zakonnice. Widziane były również Duchy, Czarownice oraz najprawdziwsze Księżniczki.

W tym dniu w godzinach lekcyjnych, dzięki uczniom SSPdP Aula w ZSZ zmieniła się w zaczarowaną krainę, pełną barwnych postaci z kreskówek i bajek. Prowadzący na balu, w tym Samorząd Szkolny, nikomu nie pozwolili się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców, wybieranych przez Pana Jakuba Wałka, dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi i tańce w parach. Uczniowie bawili się świetnie, chętnie uczestniczyli w konkursach. Był taniec z gazetami, za który wszyscy otrzymali nagrody, konkurs „kto pierwszy nadmucha rękawiczkę”, którego zwycięzcą został Dariusz Pawluszkiewicz. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy oraz ich opiekunów. Impreza była okazją do spędzenia czasu w miłej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy Paniom – Anecie Chrustowskiej, Natalii Wolińskiej, Małgorzacie Rybińskiej oraz Panu Jakubowi Wałek za doskonałą organizację oraz nieustający doping w zabawie.