07.02.2019r gościliśmy młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie, która wraz z opiekunami zorganizowała dla nas bal karnawałowy. Wstępem do zabawy było przedstawienie ”Bajki o Czerwonym Kapturku”, który bardzo się wszystkim podobał. Grupę teatralną przygotowała pani Maja Falkiewicz. Później młodzież z Bolszewa zaprosiła uczniów obecnych na balu do udziału w tańcach, konkursach i zabawach.
Nasi uczniowie i ich rodzice wykazali się dużym zaangażowaniem przygotowując stroje karnawałowe.
Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Smentoch i Wiesławie Żywickiej za zorganizowanie balu a nauczycielom i uczniom za zaangażowanie się w organizację imprezy i zbiórkę słodyczy i zabawek dla dzieci.