14 lutego w szkole podstawowej odbył się integracyjny bal karnawałowy zorganizowany przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie. W szkole w Bolszewie od dawna trwały przygotowania do balu. Odbyła się zbiórka słodyczy i maskotek. Młodzież pod kierunkiem nauczycieli opracowała zestaw zabaw i konkursów dla naszych dzieci. Grupa taneczna przygotowała pokaz tańca nowoczesnego.
Nasze dzieci, jak przystało na bal karnawałowy były świetnie przygotowane. Sala wypełniła się pięknie przebranymi uczniami i nauczycielami. Chętnie zgłaszali się do konkursów i bawili przy muzyce. Uczestnicy balu gromkimi brawami podziękowali swoim kolegom za występ i zorganizowanie zabawy.
Następny bal za rok. Serdecznie dziękujemy uczniom i ich opiekunom z Bolszewa.