„Bezpieczne wakacje”, to motyw przewodni spotkania integracyjnego, które odbyło się 10 czerwca 2015 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 7 w Wejherowie. Gośćmi klas I d i I/II b Gimnazjum oraz klasy I/II Szkoły Podstawowej zespołów edukacyjno-terapeutycznych byli uczniowie klasy 0” z Punktu Przedszkolnego „Bajkowy Dworek” w Wejherowie.

Wszystkie dzieci z zaangażowaniem brały udział w przygotowanych przez nauczycieli atrakcjach. Nasi goście w towarzystwie nieco starszych kolegów i koleżanek bawili się z wykorzystaniem chusty animacyjnej, rozwiązywali zagadki, wykonali prace plastyczne. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Podziękowaniem za wspaniałą zabawę i wspólnie spędzony czas był pamiątkowy plakat ze zbiorowym zdjęciem wszystkich uczestników. Spotkanie przygotowały panie Anna Milewska, Wioleta Machol oraz Danuta Knopik-Jażdżewska.