Dnia 28 kwietnia 2016 roku uczniowie naszej Placówki zamienili się w małych i dużych odkrywców.

W tym dniu gościliśmy w Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Miejsce to okazało się niecodzienną pracownią doświadczalną. Uczniowie w namacalny sposób mogli przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie. Uśmiechy na twarzach małych i dużych odkrywców są dowodem, iż miejsce zostało w pełni zaakceptowane i były to dla nich niezapomniane chwile. W wycieczce uczestniczyli uczniowie, wychowawcy oraz opiekunowie: p. Dorota Jankuniec z kl. II/III a, p. Ewa Wiśniewska z kl. I/II b zet, p. Jolanta Leśniowska-Bojke z kl. I d zet, p. Agnieszka Drabata z kl. IV/V a, p. Edyta Pranga z kl. II b, p. Krystyna Kozłowska z kl. V c, p. Agnieszka Hajkowicz z kl. IV b zet, p. Irena Baranowska IV/V b zet, p. Anna Milewska z kl. II d gimn. zet, p. Joanna Katzor z kl. I/II c. Czekamy już na kolejną możliwość zabawy i nauki w tak ciekawym miejscu.