Cykl koncertów „Dzieci dzieciom”

Z inicjatywy pani Barbary Mudlaff talenty i praca naszych wychowanków, które zaprezentowali podczas „Koncertu dla Przyjaciół”, mogły zostać docenione przez szerszą publiczność.

W dniach 21-23.05.2014 roku przedszkolaki i uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół ogólnodostępnych licznie (w liczbie ponad 350 osób) przybyli do pięknie udekorowanej auli. W programie koncertu znalazły się: barwny spektakl „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, układ instrumentalno – taneczny „Zorba”, występy solistów, zespołu mandolinowego i zespołu wokalno – tanecznego „Perełki”. Artyści oprócz braw przyjęli od gości słodkie niespodzianki.
Dziękujemy młodym widzom z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gościcinie, Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie, Szkoły Podstawowej w Szemudzie, Szkoły Podstawowej nr 11 w Wejherowie, Szkoły Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie, Samorządowej Szkoły Podstawowej w Bolszewie i Samorządowego Zespołu Szkół w Gniewinie. Zapraszamy na kolejne koncerty!