Miesiąc luty dobiegł końca a zatem przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursów plastycznego i literackiego, które zorganizowane zostały w ramach Dni Bezpiecznego Internetu przez p. Anię Kroplewską, p. Natalię Wolińską i Magdalenę  Jeka.

Spośród licznych rysunków i plakatów wybrane zostały te, które najtrafniej odzwierciedlały hasło „Bezpieczny Internet”. Laureatami konkursu plastycznego zostali: I miejsce – Jarosław Maszota, II miejsce – Dawid Duda, III miejsce – Izabela Pawluszkiewicz.

Na  konkurs literacki uczniowie przygotowali liczne wiersze i rymowanki, w których wykazali się nie tylko talentem pisarskim ale również doskonałą znajomością zagrożeń, które czyhają na nich w sieci. Za wspaniałe  prace nagrodziłyśmy : Anielę Potrykus – I miejsce, Jarosława Maszotę – II miejsce i Paulinę Sulimę – III miejsce.

Laureaci obu konkursów zostali nagrodzeni podczas szkolnego apelu i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Organizatorki jeszcze raz dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wkład pracy a zwycięzcom gratulują wygranej.