„Deutsch hat Klasse” – czas podsumowań

Prace w projekcie „Deutsch hat Klasse” – „Niemiecki ma klasę” dobiegają końca. Kilka miesięcy pracy i działań – czas na podsumowania! Przypomnijmy: Zadanie projektowe polegało na tym, by wspólnie zastanowić się, jak powinna wyglądać optymalna sala lekcyjna do nauki języka niemieckiego i wprowadzić takie zmiany, które sprawią, że przebywający w niej uczniowie i nauczyciel będą czuć się komfortowo, a aranżacja klasy ułatwi naukę. Projekt to również konkurs – jesteśmy jednym z 115 zespołów biorących udział w konkursie „Niemiecki ma klasę” w roku szkolnym 2016/2017. Dokumentację i pracę konkursową dostarczyliśmy już do komisji konkursowej w Warszawie – teraz czekamy tylko na wiosnę i na decyzję Jury! Trzymajcie kciuki! Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas prezentacji. Cały zespół serdecznie dziękuje panu Reinerowi Mattar za pomoc w przygotowaniu prezentacji multimedialnej.